Меню KDT

  • Жетістіктер

Интеллектуалдық мәдениетті дамыту қазіргі заманғы ғылыми дүниетанымды қалыптастыруды және негізгі құндылықтарды меңгеруді көздейді; оқушылардың белсенді психикалық іс-әрекетін дамыту, олардың сана-сезімін шынайы,  қарапайым біліммен байыту, ақыл-ой қабілеттерін, ізденімпаздығын дамыту.

 Пәндік олимпиадаға қатысу – педагогикалық ұжымның дарынды оқушылармен сабақта ғана емес, сонымен қатар сыныптан тыс жұмыстарда (факультатив, үйірме т.б.) жұмысының нәтижесі. Оқушылар мектеп бағдарламасынан тыс алған білімдерін көрсетеді.

9-11 сынып оқушылары арасындағы мектеп оқушыларының  қалалық олимпиадасының қорытындысы

 

Оқушының Т.А.

сынып

пән

нәтиже

Мұғалімнің Т.А.Ә

1

Құрманғалиев Мирас

11

Қазақстан тарихы

3орын

Коспакаев К.А.

2

Едильбаева Диана

 9А

Өзін-өзі тану

3 орын

Кайсина Г.М.


5-6 сынып оқушылары арасындағы мектеп оқушыларының  қалалық олимпиадасының қорытындысы  

 

Оқушының Т.А.

сынып

пән

нәтиже

Мұғалімнің Т.А.Ә

1

Шевердина Полина 

6 В 

 Қазақ тілі мен әдебиеті

3 орын

Такирова А.А.

2

Серковский Александр 

6 Б  

Математика

3 орын

Голованова Е.В.

 

Мектеп оқушыларының Зерде қалалық байқауының нәтижесі   

Оқушының Т.А.

сынып

 нәтиже

тақырыбы

Мұғалімнің Т.А.Ә

1

 Баскенова Дана

6 Б

3  орын

 Қаламның ғажайып әлемі

Такирова А.А.

2

 Конкабаева Анель, Есмакова Анель

4 Б

Алғыс

  Барьерный риф

 Қадырғали А.С.


Оқушылардың ғылыми-зерттеу жұмысы. Ғылыми жобалар сайысы

Атауы

Мұғалімнің Т.А.Ә

Нәтиже

1

«Моя инициатива-моей Родине».

Жакупова С.С.

3 орын

 

Республиканский конкурс научных проектов «Молодой ученый» на тему: «Математика народов мира»

Ахмутинова Г.Ж.

1 дәрежелі Диплом 


Қазақ тілі мен әдебиетінен Қ.Бітібаев атындағы республикалық олимпиаданың нәтижесі

Оқушының Т.А.

сынып

 нәтиже

тақырыбы

Мұғалімнің Т.А.Ә

1

Гайсина Аружан

11

  1 орын (қала)

  2 орын (облыс)

Сертификат (республика)

 Қ.Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиетінен республикалық олимпиадасының нәтижесі

Омарова С.Б.


Қалалық және облыстық байқаулармен қатар, халықаралық интеллектуалдық ойын сайыстары өткізілді, бұл ойындардың негізгі мақсаты балалардың шығармашылық қабілеттерін дамыту, олардың интеллектуалдық әлеуетін ашу және жаңа таланттарды анықтау болып табылады. Ойындарға қатысу сіздің ой-өрісіңізді кеңейтуге, өз біліміңізді, эрудицияны және логикалық ойлауды қолдануға, шектеулі уақытта стандартты емес жағдайларда шешім қабылдау қабілетін көрсетуге мүмкіндік береді.

Пәндер бойынша әртүрлі байқаулар мен олимпиадаларға қатысу:
1. Әртүрлі қалалық, облыстық, республикалық, халықаралық жарыстардың нәтижесі

 

Мұғалімнің Т.А.Ә

Оқушының Т.А.

Іс-шара атауы

Деңгейі

нәтиже

1

Бекбулатова Д.А.

Лысенко Артур, 7 сынып

Urker.kz жобасынан «Олимпке жол» республикалық биология пәнінен кешенді олимпиада

Республика

1 орын

Пономарева София, 8 сынып

Urker.kz жобасынан «Олимпке жол» республикалық биология пәнінен кешенді олимпиада

Республика

2 орын

2

Рыженкова М.П.

Заватский  Илья

Мищенко Родион

Турежанова Маржан

Шамсутдинова  Доминика

«Табиғатты аяла» республикалық жас өлкетанушылар, экологтар және табиғаттанушылар форумы

Экотеатр «Біз планетаның сұлулығын қорғауымыз керек!»

Республика

2 -орын қалалық кезең, 2 орын -  облыстық кезең

Шамсутдинова  Доминика

Urker.kz жобасынан «Олимпке жол» республикалық химия пәнінен кешенді олимпиада

Республика  (дистанционный)

1 орын

Богунова Кристина

Urker.kz жобасынан «Олимпке жол» республикалық химия пәнінен кешенді олимпиада

Республика   (дистанционный)

1 орын

Чуркина Диана

 «Ақ ботақан» Республикалық интеллектуалды байқау

Республика  (дистанцион)

1орын

3

Кусаинова А.Ж

Турежанова Маржан

Urker.kz жобасынан «Олимпке жол» республикалық химия пәнінен кешенді олимпиада

Республика  (дистанцион)

1 орын

Лапко Олеся

Urker.kz жобасынан «Олимпке жол» республикалық химия пәнінен кешенді олимпиада

Республика н (дистанционный)

1 орын

Чуркина Диана

«Ақ ботақан» Республикалық интеллектуалды байқау

Республика  (дистанцион)

1 орын

Заватский  Илья

Мищенко Родион

Турежанова Маржан

Шамсутдинова  Доминика

«Табиғатты аяла» республикалық жас өлкетанушылар, экологтар және табиғаттанушылар форумы

Экотеатр «Біз планетаның сұлулығын қорғауымыз керек!»

Республика 

2 -орын қалалық кезең, 2 орын -  облыстық кезең

4

Ахмутинова Гульмира Жанатовна

Подымалкина Ксения

«Әлем халықтарының математикасы» тақырыбындағы «Жас ғалым» республикалық ғылыми жобалар байқауы

Республика 

1 дәрежеліДиплом  

5

Власкина Н.Н.

 

Чуркина Д.

 

 

ШольК.

 

Чуркина Д

 

Ситенко Э

 

Ақ ботақан

 

 

Русский медвежонок

 

Русский медвежонок

 

Ақ ботақан

 

Республикалық интеллектуалдық сайыс

халықаралық жарыс

халықаралық жарыс халықаралық жарыс

Республикалық интеллект сайысы

 

Диплом 1 орын

 

 1 орын

 

Диплом 1 орын Диплом 3 орын

 1 орын

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

Исмаилова М.Е.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Логиновский А.

Шунина Е.

 

Серикбаева С.

Шипилов Н.

Сейдахметова А.

 

Ақ ботақан

 

 

 

еспубликанский интеллектРусский медвежонок

Русский медвежонок

Русский медвежонок

Русский медвежонок

Республикалық интеллект сайысы

халықаралық жарыс

халықаралық жарыс халықаралық жарыс

халықаралық жарыс

  1 орын

 

1 орын

 

Диплом 1 орын

 

Диплом 1 орын

7

Кондратьева Ю.А.

Тополь Е.

Русский медвежонок

халықаралық жарыс

Диплом 3 орын

8

Омарова С.Б.

Резникова Дарья

Қазақ тілінен «Тіл- мемлекет тәуелсіздігінің нышаны» республикалық олимпиада 

Республикалық

3 орын

Мухамеджанова Тамирис

Қазақ тілі пәнінен» Үздік оқушы» республикалық қашықтық олимпиадасы

Республикалық

1 орын

9

Ережепова А.Б.

Лапко Олеся

«Тіл – мемлекеттік  тәуелсіздігінің нышаны» дарын олимпиада

Республикалық

ІІ орын

Резникова Дарья

«Тіл – мемлекеттік  тәуелсіздігінің нышаны» дарын олимпиада

Республикалық

ІІІ орын

Аяған Ақнұр

«Мың бала» интеллектуалдық олимпиада

Республикалық

І орын

10

Руспекова Кантай
Садуевна

Ильчук Андрей

ПОНИ

халықаралық жарыс

II дәрежелі

Ильчук Андрей

Русский медвежонок

халықаралық жарыс

I орын

11

Маженова Айсулу Акаевна

 

Кудрявцева Валерия

Даутбай Камила

Сенкенов Алан

Сорокина

Татьяна

Уаисов Александр

Барыс

Республика

I орын

Даутбай Камила

Үздік окушы

Республика 

I орын

12

Хасен Улжан Асетовна

Глазунов Данил

Василищева Ирина

Жиентаев Богдан

Бушная Александра

Бобров Артем

Жамалеева Диана

Барыс

 

I орын

 

 

 

 

 

II орын

13

Балабекова Нургуль Аскаровна

Ляпин Александр

Мандрыгин Ярослав,

Бастау - олимпиада

Республикалық

олимпиада

I орын

14

Отетлеуова Назгуль Балгабаевна

Касыбаев Дамир

«Самұрық» математикалық зияткерлік олимпиадасы

республика

3 орын

Касыбаев Дамир

«Жас математик -Young mathematician»

II республиканская интеллектуальная олимпиада

Республика 

3 орын

Шаймерденова Айгерим

«Самұрық» математикалық зияткерлік олимпиадасы

Республика

3 орын 


Оқушылардың шығармашылық және танымдық қызығушылықтарын дамытуды,   ғылыми-зерттеу іс-әрекетіне деген қызығушылықтарын дамытуды шешу жолында жұмыс жүргізе отырып, педагогикалық ұжым дарынды және ынтасы жоғары оқушылармен жұмыс жүргізілуде.

Опрос

Статистика

  • On month276
  • On week62
  • Yesterday8
  • Today7
  • Online:0

Полезные ссылки